Prawdy objawione

Sens naszego życia na ziemi…

1. Sens naszego życia na ziemi:
Każdy z nas przychodzi na ziemię goły, bosy z nie zapisaną tablicą w momencie śmierci w takim stanie też odchodzimy nic co posiadamy, wiedzy, doświadczeń nie możemy zabrać ze sobą. Przez życie w różny sposób sobie usprawiedliwiamy chęć posiadania realizujemy marzenia, robimy to dla bliskich ale to jest ułuda gdyż nie ma to sensu marzenia zrealizowane nie idą z nami po śmierci a bliscy nie szanują tego co otrzymują potrafią wszystko w mgnieniu oka zmarnotrawić wszystko co otrzymali, nie patrząc z szacunkiem na to co otrzymali.

Jedynym celem naszym na ziemi jest zapracowanie na raj, jedni maja mnie czasu drudzy więcej ale cel jest ten sam. Bóg nie po to wygnał Adama i Ewę z raju aby na ziemi się bawili, budowali i się bogacili. Jedynym celem nie zmiennym od momentu wygnania każdego człowieka z raju jest pozbycie się grzechu i życie w miłości do Boga w trójcy jedynego i wszystkich Świętych.

Do nieba idą tylko Święci czyli żyjący bez skazy, posiadający choćby jeden grzech stały czyli spowiadamy się z niego i ciągle go popełniamy, muszą przecierpieć czyściec licząc że osoby żyjące będą za tę osobę się modlić. Po śmierci nie mamy już na nic wpływu. Piszę przecierpieć bo w czyśćcu podobnie się cierpi jak w piekle tylko z tą różnicą że jest nadzieja że zostaniemy oczyszczeni z grzechu i trafimy do raju a w piekle zostajemy na zawsze.

2. Poczęcie:
My ułomni ludzie patrząc w stosunku do Boga próbujemy cos stworzyć co będzie wieczne, wymyślać swoje prawdy przez wszystkie wieki nic z tego nam nie wychodzi.

Próbujemy umiejscowić w czasie w którym momencie jest poczęcie aby móc ingerować w płód. Prawda jest tak że każdy z nas jest wybranym z milionów czyli życie które otrzymaliśmy jest największym darem od Boga dla każdego z nas.

Jezus umierając za nas na krzyżu cierpiał za nasze grzechy, które były są i będą do końca Świata. W tym momencie widział wszystkie nasze grzechy, widział kto będzie żył i kto je popełni czyli zna każdego nas na wylot.

Czemu wybrani z milionów ? W momencie poczęcia działają miliony plemników i komórek jajowych i to które się spotkają i jaki człowiek powstanie jest w gestii Boga i On wybiera kogo wybierze z tych milionów i za to powinniśmy być na wieki wdzięczni a nie próbować ingerować w Jego plan poprzez określanie kiedy jest człowiek a kiedy nie jest.

3. Wiedza ludzka:
W stosunku do Boga można określić że jesteśmy głupi bo w myśleniu czy tworzeniu nie dorastamy Mu do pięt. Prosta sprawa prawdy przekazane w biblii są aktualne do dzisiaj i gdybyśmy żyli wedle przekazanych zasad to Świat byłby idealny ( w Miłości, wybaczeniu, pokorze, wzajemnej pomocy, itd…) Mówimy że to jest nie możliwe aby się wewnętrznie usprawiedliwić ale jest możliwe tylko trzeba sobie umiejscowić w tym wszystkim szatana. Zawsze widzimy tylko nas i Boga tak jakby szatan nie istniał ale trzeb sobie uzmysłowić że on istnieje i jest powodem wszystkiego co nam nie wychodzi ale o nim w innym dziale.

Człowiek przez wieki wedle swojego rozumu nie stworzył nic trwałego co by przetrwało na wieki, zmieniają się ustroje, zmieniają się prawdy gdyż na ziemi prawda jest pojęciem względnym czyli każdy ma swoją prawdę, nic nie potrafimy stworzyć wiecznego wedle czego by żyły dalej wszystkie pokolenia a Biblia jest wieczna i objawia całą prawdę o Świecie.

Co jest proste czyli bez ingerencji jest najprawdziwsze:

Ogień – posiłki sporządzone na prawdziwym ogniu są najsmaczniejsze po drodze wymyślamy różnorodne źródła do gotowania ale smak posiłków nie jest prawdziwy naturalny wracamy obecnie do źródeł szukamy naturalności.

Żywność – modyfikujemy ją na różnorodne sposoby aby wymyślić coś nowego a efektem jest to o czym nikt nie mówi bo jest nie na rękę koncernom że ta żywność nas zabija poprzez wszechobecną chemię. Idąc dalej co to za ludzie którzy poprzez przepisy dopuszczają taką żywność do sprzedaży czy wszechobecne E. Wszystkie emulgatory powodują w większym lub mniejszym stopniu choroby przez co powstaje duże obciążenie w służbie zdrowia od finansowego po duże zaangażowanie służ medycznych. Sami sobie robimy pod górkę.

Wymieniać można kolejne dziedziny w których se nie radzimy ale przytoczyłem tylko dla przykładu trzy.