Bóg

Bóg jest jeden na świecie…

Bóg jest jeden na świecie jak zwał tak zwał ale nie ma kilku Bogów. To człowiek na swoje potrzeby stworzył różne wiary i tylko dlatego aby mieć większą władze w danym rejonie. Poprzez kościół władza ma większy wpływ na swoich obywateli.

Bóg upodobał sobie ludzi i dlatego stworzył Adama i Ewę na początku znajdujących się w raju. Od tej decyzji można powiedzieć powstał grzech i nie jest to grzech po zerwaniu zakazanego jabłka tak jak prawie wszyscy uważają. Pierwszym grzechem jest zazdrość powstała ona bowiem u szatana który w tym czasie zasiadał na tronie w raju. Powstał w nim w wyniku tego że Bóg upodobał sobie człowieka, szatan poczuł mylnie iż przez to że Bóg obdarzył człowieka miłością to przez będzie miłości mniej dla niego. W tym momencie się obraził i znienawidził ludzi i dlatego robi wszystko aby nas zniszczyć.

Za skuszenie przez szatana Bóg wygnał ludzi na ziemię i nie po to jak nam się wydaje aby tutaj tworzyć, budować, organizować sobie zabezpieczenia i zabezpieczenia od zabezpieczeń. Każdy z nas przychodzi na ziemię goły i bosy i taki sam odchodzi nic się stąd nie zabiera ani rzeczy materialnych ani doświadczenia, doznań, nic co zobaczyliśmy przeżyliśmy. Jedynym naszym celem po wygnaniu przez Boga na ziemię jest przez życie jakie mamy czy krótkie czy długie zapracować na raj a do raju idą tylko święci więc zadanie jest arcytrudne ale wiem po sobie że jest do wykonania.

Bóg w przeciwieństwie do szatana jest przy nas cały czas ale nie ingeruje w nasze życie czeka aż zdecydujemy się na życie w pełni z nim i zaprosimy go do naszego serca ten proces nie trwa dwa dni ani dwa miesiące tylko lata. Wydaje się nam iż pomodlimy się kilka razy czy kilkadziesiąt i to tylko po to aby go prosić o coś i to starczy niestety tak nie jest. Z Bogiem w sercu kochając go trzeba żyć latami aby móc coś dostać trzeba coś dać od siebie a nie tylko żądać na tym polega prawdziwa Miłość a ludzie na ziemi nauczeni są tylko dostawać bo aby dać coś od siebie trzeba się nam wysilić lepiej żyć lekko i przyjemnie a takie życie jest przypisane do życia w szatanem on jest cały czas przy nas i cały czas nas mami na pierwszy rzut oka wydającymi się przyjemnościami.

Do nieba są dwie drogi zaznaczone że są ciężkie tak jak podaje Jezus prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż człowiek dostanie się do nieba.

Trzeba żyć wedle 10 przykazań nie tak że popełnimy grzech pójdziemy do spowiedzi wyspowiadamy się i znowu go popełniamy. Spowiedź jest po to aby uświadomić sobie ten grzech żałować go i więcej go nie popełnić.

Wyzbyć się wszystkich dóbr materialnych które tu posiadamy na ziemi oraz bardziej kochać boga od swoich rodziców i dzieci. Wedle biblii zadaniem małżeństwa które się decyduje na dzieci jest ich wychowanie, zapewnienie godnych warunków i przygotowanie do dorosłego życia. Jak dorosną dać im spokój bo oni jako dorośli sami muszą pracować przed Bogiem na nagrodę w postaci raju. Rodzic który ingeruje w dorosłe życie dziecka popełnia grzech to jest takie same uzależnienie jak każde inne. Dokładnie jest to wymienione w biblii jako grzech.

Druga drogą do nieba jest wygranie walki z szatanem będąc tutaj na ziemi a walka trwa wiele lat.

Tutaj na ziemi cały czas ma w pływ na nas szatan musimy być czujni i opierać się jego kuszeniom i knowaniom. Bóg nie ingeruje w nasze życie, parę lat temu zginęła w Boliwii wolontariuszka Helena Kmieć żyła jak święta więc zadałem pytanie do Boga czemu ona i tej samej nocy w snach dostałem odpowiedź że ludzie żyją jak chcą i robią co chcą po to Bóg dał wolną wolę on tak jak pisałem czeka abyśmy sami go zaprosili do naszego serca. Szatan robi wszystko aby rozbudzać złość, nienawiść itp. I w tym przypadku posłużył się jego sługą aby zabić dziewczynę która robiła dużo dobrego a na tej bazie w dużej ilości ludzi powstała z tego tytułu złość.

Bóg tylko czasami ingeruje na świecie jak ludzie przeginają tak było od początku świata sodoma gomora, powódź i arka Noego itd. W najnowszej historii pewnie mało kto wie Bóg też ingerował. W dzienniczku św. Faustyny napisała ona iż w 1936 roku na dwa lata przed swoja śmiercią rozmawiała z Jezusem i on jej przedstawił wizję zniszczonej do gołej ziemi Warszawy na koniec wizji powiedział że w najbliższym czasie nastąpi straszliwa wojna a będzie to kara za zabijanie nie narodzonych dzieci. Dużo ludzi zadaje pytanie czemu taki kataklizm a tutaj jest odpowiedź.

Na ziemi czcimy ludzi stawiamy im pomniki, obchodzimy święta to jest w naszych oczach a w oczach Boga wszystko wygląda inaczej on więcej widzi bo zna nasze myśli, serce i przenika nas na wylot nic przed nim się nie zatai. Przedstawię to na podstawie Piłsudskiego, też jest napisane w dzienniczku św. Faustyny że Jezus zabrał ja na sąd ostateczny naszego „bohatera” i na tym sądzie został on skazany na piekło bo był pijakiem i łajdakiem. Piłsudski nie wiedział iż przez większość życia jego matka wszywała mu w mundury medalik z wizerunkiem Matki Boskiej po czym modliła się do niej za niego i Matka Boska na tym sądzie wstawiła się za niego dzięki jej wstawiennictwu kara jego została zamieniona z piekła na najniższy poziom czyśćca. Na tym przykładzie widać że nawet do czyśćca nie jest łatwo się dostać.

Aby z Bogiem żyć w zgodzie i mieć jego względy naprawdę trzeba bardzo mocno się starać nam się wydaje że za młodu poszaleję bo mam czas na koniec się pomodlę i starczy. To tak nie funkcjonuje ponieważ nie wiemy kiedy spotka nas śmierć a nawet jak dożyjemy starości to nasze serce jest tak zatwardziałe że nie sposób je odmienić tak jak pisałem zmiana to jest wieloletni ciężki proces. Podam na przykładzie kobiety która jest śmiertelnie chora wie że umiera, całe życie w oczach znajomych wyglądała na miłą i dobrą a w rzeczywistości całe życie była przepojona nienawiścią, złością, dużo przeklinała i robiła za plecami same złośliwości. Leży sparaliżowana jej to uwypuklam często się zapiera nawet złapana na gorącym uczynku bo postępuje cały czas tak samo w końcu jak się łamie mówi że ja chce się zmienić modle się ale nie potrafię a tak jest bo szatan jest w niej mocno zakorzeniony przez lata że nie sposób się oczyścić w krótkim czasie. Mam broń na niego którą można użyć ale tylko w godzinę śmierci przekazana przez Jezusa dla siostry Faustyny więc cierpliwie czekam na ten moment aby szatanowi duszę tej kobiety odebrać.